خروجی اگزوز دوگانه

خروجی اگزوز دوگانه و ذوزنقه ای علاوه بر نمایش کیفیت خودرو تصویری از یک SUV پویا را ارایه می دهند.

باله عقب با چراغ ترمز سومباله ایرودینامیک عقب علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا بر قابلیت های رانندگی خودرو نیز می افزاید. چراغ ترمز سوم نیز در زمان توقف با عث می گردد خودروهای پشت با فاصله ای مطمئن از خودروی شما توقف نمایند.
چراغ های LED ترکیبی عقبچراغ های LED عقب علاوه بر زیبا کردن طراحی خودرو باعث افزایش وضوح خودرو شده و امنیت آن را بهبود می بخشد.
کنسول بالای سریبرای آسودگی بیشتر، چراغ های مطالعه، محفظه نگهدارنده عینک آفتابی و دکمه سانروف در کنسول بالای سر تعبیه شده اند.
صندلی های عقب تاشوسرنشینان عقب برای راحتی بیشتر می توانند پشتی صندلی خود را با فشار اهرم کنار صندلی تنظیم نمایند.
سرد کن و گرمکن صندلیدر هوای شرجی برای آسایش هر چه بیشتر سرنشینان، فن های زیر پشتی صندلی جلو نسیم خنکی را ایجاد می کنند. در زمستان گرمکن یکپارچه صندلی های جلو سه درجه گرمایی متفاوت را برای آسودگی بیش تر فراهم می کند.
گرمکن فرمانگرمکن فرمان راحتی بیشتری در هوای سرد ایجاد می کند
سقف پانورامایک سقف پانوراما که به شما اجازه می دهد وارد دنیای اطرافتان شوید. در روز از تابش نور خورشید و در شب از تماشای ستارگان لذت ببرید.
سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک دوگانهسیستم تهویه مطبوع اتوماتیک امکان تنظیم دما را برای آسایش هر چه بیشتر راننده و سرنشین جلو فراهم می نماید.
دکمه روشن و خاموش کردن موتورموتور، سریع و آسان، تنها با فشار یک دکمه در حالیکه کلید هوشمند درون خودرو است روشن می شود.
موتور 2.0 لیتری MPiاین موتور با حداکثر قدرت 154 اسب بخار در 6200 دور در دقیقه و حداکثر گشتاور 195 نیوتن در 4000 دور در دقیقه عملکردی پویا و در عین حال ایده آل برای یک شاسی بلند شهری فراهم می آورد.
گیربکس 6 سرعته اتوماتیک

این گیربکس تعویض دنده های نرم و روان را به شما ارائه می دهد که مصرف سوخت و تولید آلاینده ها را کاهش می دهد.